Logo Gmina Perlejewo

News

News zdjęcie id 1262

Zakończenie projektu ,,Klub Malucha''

05.08.2022

      W dniu 29 lipca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu na które został zaproszony Pan Wójt Gminy Perlejewo Jakub Wierzbicki, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej, pracownicy Gminy Perlejewo, Klubu Malucha oraz Rodzice.

Minął kolejny rok wspólnych zajęć i zabaw. Klub Malucha stał się dla dzieci drugim domem. Panie opiekunki robiły wszystko co w ich mocy aby zintegrować dzieci, nauczyć ich prawidłowych relacji między sobą, doskonaliły umiejętności samoobsługi oraz rozumienia  i wykonywania prostych poleceń. Dzieci uczestniczyły w zajęciach ruchowych, plastycznych, muzycznych oraz zajęciach z języka angielskiego. Czas był miło spędzany w sali i na świeżym powietrzu.

Panie robiły wszystko aby jak najlepiej  przygotować dzieci do przekroczenia progu przedszkola – mają nadzieję, że się udało. Dzieciom, które idą do przedszkola życzymy wielu sukcesów, szybkiej adaptacji i wspaniałych zabaw z nowymi koleżankami i kolegami.

W imieniu Dzieci, Rodziców i Opiekunów serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Jakubowi Krzysztofowi Wierzbickiemu oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu i stworzenie tak ważniej i potrzebnej instytucji jaką jest Klub Malucha.

Dziękujemy za piękną salę, w której dzieci spędzają czas i zdobywają wiedzę i umiejętności. Sprzęty i zabawki sprawiają wiele radości, a uśmiech na twarzach dzieci jest najlepszym tego dowodem.

Dziękujemy za stworzenie miejsca i bardzo dobrych warunków do zabawy i rozwoju dla dzieci oraz pracy dla opiekunów.

Dziękujemy Drodzy Rodzice za wspaniałą, owocną współpracę, za zaangażowanie się w życie żłobka. A przede wszystkim dziękujemy Wam drogie Dzieci – za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście.

 

Wójt gminy zaprasza

Wójt Gminy Perlejewo przyjmuje interesantów w każdą środę w godz. 9-12. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne potwierdzenie obecności.

 

Urząd Gminy Perlejewo

17-322 Perlejewo
tel./fax 85 657-85-15
e-mail:ug@perlejewo.pl 

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.